Penzion Villa Stella, Špindlerův Mlýn

Vážení hosté,

penzion Villa Stella Vám nabízí celoroční příjemné a klidné ubytování v krkonošském středisku Špindlerův Mlýn, část Bedřichov.

Nejznámější a největší české horské středisko Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 575 – 1555 m na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Špindlerův Mlýn nabízí mnoho možností jak zde můžete strávit Vaší dovolenou. Na své si tady přijdou jak zastánci poklidné relaxace uprostřed horské přírody, tak příznivci sportů či zábavy . Okolí Špindlerova Mlýna nabízí v létě přes 180 km turistických cest , v zimě tu naleznete 25 km sjezdových tratí všech úrovní, 3 snowparky a 85 km běžeckých tratí. Po celý rok můžete využít řady možností pro sportování, adrenalinové zážitky, bobovou dráhu, aquapark či wellness.

Penzion Villa Stella je v provozu od roku 1998 a najdete u nás pohodlné ubytování v prostorných pokojích včetně kuchyňského koutu. Přímo u penzionu můžete zdarma zaparkovat, k dispozici je Vám také lyžárna, úschovna kol a stylová restaurace v našem druhém penzionu ALBA. Do centra města je to příjemnou procházkou 10 min. V zimních měsících jsou lyžařské svahy a běžecké tratě snadno dostupné. Pouze 300 m od penzionu je zastávka ski busu, který nabízí své služby zcela zdarma, vlastním autem je to 5 min. na bezplatné parkoviště k lyžařským areálům.

Věříme, že na příjemné chvíle strávené v této destinaci budete dlouho vzpomínat a těšíme se na Vaší návštěvu v našem penzionu.Náš sousední pension ALBA

Rodinný pension ALBA nabízí ubytování v několika moderně zařízených pokojích, součástí pensionu je i stylová restaurace v létě rozšířená o terasu.

Navštívit stránky penzionu

Villa Stella v Špindlerově Mlýně hodnocení